W dniu 19 czerwca 2026 r. na stadionie w Rudołowicach został rozegrany Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. gen. dyw. Kazimierza Gilarskiego
w Rudołowicach. W zawodach uczestniczyły drużyny szkół podstawowych z terenu Gminy Roźwienica.
w Rudołowicach. W zawodach uczestniczyły drużyny szkół podstawowych z terenu Gminy Roźwienica.
Po emocjonujących meczach i zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa w Węgierce. Reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich
w Roźwienicy zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując II miejsce w klasyfikacji końcowej. Nasi zawodnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, walecznością oraz umiejętnością współpracy na boisku, godnie reprezentując swoją szkołę.
Gratulujemy zwycięzcom turnieju, a naszym uczniom i trenerowi składamy serdeczne podziękowania za sportową postawę oraz osiągnięty sukces.
Życzymy kolejnych udanych występów i dalszego rozwijania piłkarskich pasji.